בגדי עבודה

בגדי עבודה – הפנים של החברה, הרווח של העובד.

 

בגדי עבודה הם הפנים של החברה. כל מי שנכנס לעסק גדול, למלון או למפעל נתקל לרוב בעובדים  הלבושים בגדי עבודה או בבגדים ייצוגיים של החברה או בשניהם. הרושם הוא בודאי טוב הרבה יותר מזה שמתקבל כשנכנסים למקום שבו הפועלים נראים מוזנחים. חלק גדול מהעסקים או המפעלים שקונים בגדי עבודה עושים זאת אצל חברת מדים לי עיצוב וייצור בגדים. שכן בחברת מדים לי יש שילוב מנצח של איכות, שירות  ומחיר ללא מתחרים.

 

למה בגדי עבודה?

נושא בגדי העבודה הוא נושא שנדון לא פעם בכל עסק גדול. מצד אחר אלה הקוראים לחיסכון ודורשים מהעובדים להביא בגדי עבודה. מצד שני אלה המחייבים, ומביאים לצידם את הנימוקים הבאים:

 

ראשית, בגדי עבודה מכניסים את העובדים לסוג של משמעת. למרות שלא מדובר בצבא או בית ספר, לבוש אחיד תמיד מכניס את העובדים למשמעת עבודה. החלפת הבגדים מכניסה אותם לאווירה של עבודה. שנית, בגדי העבודה הם אחד התנאים הסוציאליים של העובדים, לעיתים הם ההבדל בין הסכמה של עובד טוב לעבוד במקום מסוים לבין אי הסכמה. לא כל עובד מוכן להוצאה נוספת על בגדי עבודה.

 

שלישית, בגדי עבודה איכותיים הם גם בטיחותיים יותר ומותאמים יותר לסביבות עבודה שונות. עצם קיומם מציב אמות מידה בטיחותיות איכותיות יותר. אין צורך לבדוק אם העובד הביא מהבית בגדי עבודה ונעליים בטיחותיות, מספיק לפקח על כך שהוא ילבש בגדי עבודה תקניים.

רביעית, העלות של בגדי העבודה איננה כה גבוהה, וניתן לרשום אותם כהוצאה ולקבל זיכוי, כך שכל הלוגיסטיקה המושקעת בנושא איננה עולה יותר מדיי.

 

והבונוס בכל העניין הוא שגם למי שבא מבחוץ המפעל, המלון או העסק שהעובדים בו לבושים בבגדי עבודה איכותיים שעליהם מצוין בבירור שם העסק, רואה ומקבל את הרושם שמדובר במקום רציני ואיכותי. לעיתים זה ההבדל בין לעשות עסקה עם המפעל / העסק ובין לוותר עליה.

 

חשוב לדעת: בגדי העבודה של חברת מדים לי איכותיים ואינם יקרים וגם עסקים המעסיקים מעט עובדים יכולים לעמוד בהוצאה בקלות רבה.


בגדי עבודה לדוגמא, מגוון בגדי עבודה ייצוגיים, רפואה וסיעוד, אבטחה, מטבח והגשה.

בגדי עבודה לדוגמא

חולצת אלגנט גברים
חולצת אלגנט גברים
press to zoom
מאבטח ספארי
מאבטח ספארי
press to zoom
אפוד זוהר
אפוד זוהר
press to zoom
נעלי עבודה
נעלי עבודה
press to zoom
מגפי גומי
מגפי גומי
press to zoom
מקטורן שף
מקטורן שף
press to zoom
מעיל טייס
מעיל טייס
press to zoom
סרבל גנן
סרבל גנן
press to zoom